Prim Land

Veelgestelde vragen

De winkel

  • Waar ligt Prim Land?

    Prim Land, de Portugese supermarkt, bevindt zich aan de Chaussée de Mons 576, 1070 Anderlecht, in Brussel. De winkel beschikt ook over een eigen parkeerterrein en is toegankelijk voor mensen met een mobiliteitsbeperking.

    Metrolijn 5 van de MIVB rijdt naar Anderlecht en de Chaussée de Mons. De stations La Roue en CERIA liggen aan deze route. Het station CERIA is ook aangesloten op verschillende buslijnen en op het station van Anderlecht.

  • Is Prim Land toegankelijk voor mensen met een mobiliteitsbeperking?

    Ja, de winkel is toegankelijk voor mensen met een mobiliteitsbeperking.

  • Is er een parkeerterrein bij Prim Land?

    Ja. Er is een eigen parkeerterrein beschikbaar voor klanten van de winkel.

  • Kan men vlees of producten bestellen om mee te nemen?

    Prim Land biedt een afhaalservice aan. Om te weten welke producten beschikbaar zijn en een bestelling te plaatsen, kunt u rechtstreeks telefonisch contact opnemen met de winkel.

De producten

  • Welke producten zijn er bij Prim Land te vinden?

    Prim Land biedt een selectie van producten en specialiteiten aan, met name uit Portugal, Spanje en Brazilië. U vindt er verse producten, vleeswaren, vlees, bacalhau, wijnen en talrijke Portugese specialiteiten.

  • Zijn er Portugese vleeswaren en worst te koop?

    Ja. De slagerij en vleeswarenwinkel van Prim Land zijn met name gespecialiseerd in kwaliteitsvlees en -vleeswaren, met een assortiment producten die in de Portugese keuken zeer gewaardeerd worden.

  • Waarom zou je bij Prim Land terechtgaan voor Portugese producten in Brussel?

    Prim Land, gelegen in Anderlecht, biedt een selectie van Portugese producten en internationale specialiteiten onder één dak. De winkel legt met name de nadruk op verse producten, vlees, vleeswaren, bacalhau, wijnen en Portugese specialiteiten.

  • Hebben jullie bacalhau?

    Ja, Prim Land biedt gedroogde kabeljauw (bacalhau) aan, een typisch product uit de Portugese keuken.

  • Verkoopt u Portugese wijnen?

    Ja. Prim Land biedt een selectie Portugese wijnen aan om bij uw maaltijden te drinken en de verschillende wijnregio's van Portugal te ontdekken.

  • Zijn er Portugese producten te vinden voor een barbecue?

    Slagers- en vleeswarenwinkel Prim Land biedt een selectie Portugese vlees- en vleeswarenproducten die perfect passen bij uw maaltijden en barbecues. Neem rechtstreeks contact op met de winkel voor informatie over het beschikbare assortiment.

Vragen?

We nemen zo snel mogelijk contact met je op.
Neem contact op